• Nieuw
Mode roze kant up Gebreide Truien casual vrouwen Trui 2017 Herfst Winter o hals Knitwear vrouwelijke Jumper tops

Mode roze kant up Gebreide Truien casual vrouwen Trui 2017 Herfst Winter o hals Knitwear vrouwelijke Jumper tops

€ 15.00
€ 19.37
Hoeveelheid van het product
Bestaand

            Size lengte buste schouder mouw in/cm in/cm in/cm in/cm een maat 19.6/5042.5/10820.1/5114.9/38 " staat u lichte 1-3 cm verschil door handmatige meting en een beetje kleur variatie voor verschillende display instelling"1 inch = 2.54 cm Q : hoe kan ik kopen uw producten? een : Ferste, u moet creat een Aliexpress account en binden uw creditcard. tweede, voeg de producten uw winkelwagentje een en bestelling.   Q : welke betaalmethode geaccepteerd? een : we alipay, Visa, Boleto, Moneygram en western union.   Q : hoe kan ik weten waar is mijn bestelling na ik gemaakt betaling? een : we zullen een tracking-nummer asap na je betaling. en het kan worden gevolgd door :     Q : Ik krijgen niet mijn bestelling wanneer de tijd verlopen. wat moet ik doen? een : moet je krijgen contact met ons voordat uw tijd verlopen. wij helpen breiden bescherming tijd voor u vrij.   Q : Hoe kan u zorgen dat ik krijg mijn bestelling eindelijk omdat ik niet wiltverliezen mijn geld. een : eerste, zullen we een tracking-nummer zodra mogelijk om ervoor uw pakket kan worden gevolgd. tweede, als het niet kan worden gevolgd na 3-5 dagen, contact met ons onmiddellijk. ons team zal helpen track en lossen het voor u. derde, zorg dat de adres informatie etc u links zijn allemaal correct. laatste,het kan enkele dagen vertraging wanneer uw bestelling ontmoette chinese festival of slecht weer. Q : Hoe lang duurt het om mijn land? een : u kunt weten via de grafiek hieronder.

Productgegevens

grootte:
M
Geslacht:
Vrouwen
Afdichtingen:
Geen
Mouwlengte (cm):
Vol
Kraag:
O-Neck
Dikte:
Standaard
Merknaam:
ASEEDS
Aritkeltype:
Pullovers
Materiaalcompositie:
cotton
Modelnummer:
women sweater
Clothing Length:
Regulier
Stijl:
Kantoor Dame
Materiaal:
Polyester,Katoen
Mouwstijl:
Regulier
Patronen:
Solid
Decoratie:
Geen
Techniek:
Computer Knitted

Best Gekwalificeerde Categorie